Wyniki Wyborów do PSPK 2017/2018

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Dąbrowski Bartosz (18 głosów)
  2. Kapusta Paweł (4 głosy)
  3. Urbańska Agnieszka (22 głosy)
  4. Wolde Keneth (17 głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:\

  1. Dąbrowski Bartosz
  2. Urbańska Agnieszka
  3. Wolde Keneth

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU ELEKTRONIKI I INFORMATYKI DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Jarynkiewicz Patrycja (12 głosów)
  2. Keller Dawid (21 głosów)
  3. Wiraszka Patryk (28głosów)
  4. Wójcik Michał (21głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Keller Dawid
  2. Wiraszka Patryk
  3. Wójcik Michał

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU NAUK EKONOMICZNYCH DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Dwulit Dominika (73 głosy)
  2. Gołasz Michał (94 głosy)
  3. Górecki Patryk (7 głosów)
  4. Jakubowski Paweł (11 głosów)
  5. Jeż Aleksandra (95 głosów)
  6. Kubiak Paulina (23 głosy)
  7. Lamczyk Agnieszka (8 głosów)
  8. Nastarowicz Damian (8 głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Dwulit Dominika
  2. Gołasz Michał
  3. Jeż Aleksandra

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU MECHANICZNEGO DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Gawron Piotr (46 głosów)
  2. Knap Paweł (25 głosów)
  3. Kośka Katarzyna (99 głosów)
  4. Lamczyk Anna (41 głosów)
  5. Mencfel Paweł (60 głosów)
  6. Struski Bartłomiej (68głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Kośka Katarzyna
  2. Mencfel Paweł
  3. Struski Bartłomiej

WYNIKI WYBORÓW Z INSTYTUTU WZORNICTWA DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Kotowicz Jakub (1 głos)
  2. Mielniczuk Emilia (8 głosów)
  3. Prądzyńska Daria (11 głosów)
  4. Skarbek Sylwia (10 głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Prądzyńska Daria
  2. Skarbek Sylwia

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU PRZEMYSŁU DRZEWNEGO DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Okulewicz Dominik (13 głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Okulewicz Dominik

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU INŻYNIERII LĄDOWEJ ŚRODOWISKA I GEODEZJI DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Bejgrowicz Ziemowit (25 głosów)
  2. Dawidzińska Marta (27 głosów)
  3. Dąbrowska Angelika (22 głosy)
  4. Etenkowski Patryk (25 głosów)
  5. Gładysz Jagoda (35 głosów)
  6. Szkatulska Małgorzata (31głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Dawidzińska Marta
  2. Gładysz Jagoda
  3. Szkatulska Małgorzata

WYNIKI WYBORÓW Z WYDZIAŁU TECHNOLOGI I EDUKACJI DO PARLAMENTU STUDENTÓW POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ NA KADENCJE 2017/2018

  1. Bielecki Dominik (16 głosów)
  2. Dzierżyńska Patrycja (12 głosów)
  3. Erber Kaja (48 głosów)
  4. Góra Rafał (13 głosów)
  5. Latoszewski Cezary (16 głosów)
  6. Różańska Aleksandra (49 głosów)
  7. Siwiecka Natalia (46 głosów)
  8. Wardęga Michał (14 głosów)

Zgodnie z Regulaminem PSPK nowymi członkami zostali wybrani:

  1. Erber Kaja
  2. Różańska Aleksandra
  3. Siwiecka Natalia

Nowo wybranym życzymy sukcesów w nadchodzącej kadencji, i pozytywnego zarażania energią. Gratulacje!

Protokoły znajdują się pod linkiem: goo.gl/FhMnpo